Dt. Emre ERDOĞAN
SEPETİNİZ

Dt. Emre ERDOĞAN RSS Feed

15 Mar 0 346
Dental CAD/CAM teknolojisi, diş hekimliğinde son yıllarda oldukça popüler hale gelmiştir. Bu teknoloji, diş hekimlerine üç boyutlu (3B) modelleme, diş tasarımı ve üretiminde kullanabilecekleri hızlı ve doğru bir yöntem sunar. Bu teknoloji, ayrıca gel..
15 Mar 0 335
İmmediat İmplant, diş hekimliğinde son yıllarda oldukça popüler hale gelen bir tedavi yöntemidir. Bu yöntem, kaybedilen dişlerin hızlı bir şekilde yerine konmasına izin verir ve hastaların diş kaybı sonrası oluşan boşluklar nedeniyle yaşadıkları prob..
15 Mar 0 272
İmplantlar, kaybedilen dişlerin yerine konulabilen yapay diş kökleridir. Bu yöntem, son yıllarda diş hekimliğinde oldukça popüler hale gelmiştir ve birçok hastaya başarılı sonuçlar vermektedir. İmplant tedavisi, bir diş hekimi olan Dt Emre Erdoğan ta..
15 Mar 0 252
Periodontoloji, diş eti hastalıkları ve diş eti çevresindeki dokuların tedavisiyle ilgilenen bir diş hekimliği dalıdır. Tokat ilinde faaliyet gösteren Dt Emre Erdoğan, periodontoloji konusunda uzmanlaşmış bir diş hekimidir. Kendisi, hastalarına perio..
15 Mar 0 233
Dt. Emre Erdoğan, Tokat ilinde uzun yıllardır estetik diş hekimliği alanında hizmet vermektedir. Kendisi, diş estetiği konusunda en son teknolojiyi kullanarak hastalarına en iyi hizmeti sunmaktadır. Estetik diş hekimliği, dişlerin görünümünü iyileşti..
15 Mar 0 52
Ortodonti, dişlerin ve çenelerin doğru hizalanması için yapılan bir diş hekimliği dalıdır. Bu tedaviler sayesinde, dişlerin doğru hizalanması ile beraber çiğneme fonksiyonu, konuşma ve görünüm gibi estetik faktörlerde düzeltilebilir. Tokat ilinde, or..
15 Mar 0 227
Dr. Emre Erdoğan, Tokat ilinde koruyucu diş hekimliği hizmetlerinde uzmanlaşmış bir diş hekimidir. Koruyucu diş hekimliği, dişlerin çürümesini önlemek için düzenli olarak uygulanan bir tedavi yöntemidir. Bu yöntem, diş çürüklerinin oluşmasını engelle..
15 Mar 0 234
Çene Cerrahisi Nedir? Çene cerrahisi, çene bölgesindeki rahatsızlıkların teşhis ve tedavisi ile ilgilenen bir diş hekimliği dalıdır. Çene cerrahisi, diş hekimliği eğitimi aldıktan sonra 4-6 yıl daha uzmanlık eğitimi almış, çene bölgesindeki tüm rahat..
15 Mar 0 231
Dolgu ve Kanal Tedavisi Nedir? Dolgu tedavisi, dişlerdeki çürüklerin temizlenmesi ve çürük bölgenin dolgu malzemeleriyle doldurulması işlemidir. Dolgu malzemeleri, genellikle amalgam, kompozit reçine veya porselen gibi malzemelerden yapılmıştır. Bu t..
15 Mar 0 217
Dr. Emre Erdoğan ve Diş Beyazlatma Hizmeti Tokat ilinde faaliyet gösteren diş hekimi Dr. Emre Erdoğan, diş beyazlatma konusunda uzmanlaşmış bir diş hekimidir. Diş beyazlatma işlemi, dişlerin doğal rengini geri kazandırmak ve daha parlak görünmesini s..
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)